Hosting zapewnia KYLOS

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Usuniecie konta Bebok
#1
Proszę o usuniecie mojego konta z forum.

Ponadto proszę o usuniecie wszelkich moich danych osobowych z forum i serwera . Tu przypomnę, że zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych nie wyrażenie zgody na ich przechowywanie wystarczy aby zobowiązać administrację forum do ich usunięcia. 
Dodatkowo proszę o usuniecie wszelkich postów i wątków oraz fotografii na których jestem sam lub z osobami które nie wyrażają zgody na publikowanie ich wizerunku. Tu dla wyjaśnienia, jakikolwiek regulamin forum i tłumaczenie, że się na niego zgadzałem nie ma żadnego zastosowania. Regulamin taki nie może naruszać przepisów wyższego rzędu a jeżeli tak jest, przestaje być ważny z mocy ustawy. Natomiast Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych, przewiduje, że nie wolno publikować wizerunku osoby bez jej wyraźnej zgody. Nie będę cytował poszczególnych artykułów tejże ustawy, przypomnę tylko że:
Prawo autorskie wyróżnia trzy sytuacje, w których można rozpowszechniać wizerunek, mimo braku zgody osoby na nim przedstawionej. I tak, nie potrzeba zgody na rozpowszechnianie wizerunku w sytuacji, gdy:
1. za wykonanie wizerunku osoba otrzymała zapłatę (to np.: modele, modelki),
2. wizerunek dotyczy osoby powszechnie znanej (z zastrzeżeniem, że wizerunek tej osoby wykonano w związku z pełnieniem przez nią funkcji publicznych np.: politycznych, społecznych, czy zawodowych),
3. osoba, której wizerunek jest uwidoczniony stanowi jedynie fragment większej całości (np.: krajobrazu, zgromadzenia, imprezy masowej).
Mało tego Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, przewiduje, że zgodę na publikację można cofnąć. Tak więc cofam zgodę na publikację mojego wizerunku na forum i proszę o usuniecie z forum i serwera wszystkich fotografii na których występuję. Dlatego też cofam zgodę na wszystko i proszę o usuniecie w terminie nie przekraczającym 24h od publikacji tego postu jeżeli moje konto z danymi dalej będzie na tym forum to będę kierował sprawę do właściciela serwera.

Glover edytował 30-03-2015 09:07 ten post ponieważ:

Wątek został przeniesiony do odpowiedniego działu.
Oj Patryk, jesteś jak dziecko, które 3 razy błagało by być adminem :P
"Mam To nagrane" Big Grin

Odpowiedz
#2
Zgonie z ustawą o ochronie danych osobowych Skasuje Twoje Zdjęcia oraz dane, które je przedstawiają, czyli adres e-mail, adres, nazwisko.
Natomiast co do postów, konta nie ma żadnej mocy prawnej abyś zażądał ich usunięcie, więc nie podważaj tutaj jakiś dziwnych paragrafów.
Jeśli Ci to nie odpowiada, zawsze możesz zgłosić sprawę odpowiedniej władzy wykonawczej, która odpowiednio Ciebie poinformuje Smile
[Obrazek: 6891857435.png]
Odpowiedz
#3
Kazdy post jest moja wlasnoscia a wiec zadam ich usniecia i mam do tego calkote prawo jezeli do jutra one beda to podejme odpowiednie kroki Wink

GamerPL edytował 24-06-2015 21:56 ten post ponieważ:

Zapoznałeś się choć raz z regulaminem? Wink

Odpowiedz
#4
Mylisz pojęcia prawne. Nie mam takiego obowiązku aby posty usuwać i nie świruj tutaj. Wink
Jeśli Ci coś nie odpowiada zgłoś sprawę organom władzy Smile
[Obrazek: 6891857435.png]
Odpowiedz
#5
USTAWA z dnia 4 lutego 1994 r. „o prawie autorskim i prawach pokrewnych” Zapoznaj sie lepiej z tym Wink
Odpowiedz
#6
Ok zgłosze i takze zglosze to zaraz do wlasciciela serwera tego forum Smile
Odpowiedz
#7
Nie zycze sobie a takze nie pozwalam na to zeby moje posty ktore sa moja wlasnocia i moim autorstwem wiec podlegaja pod ustawe o ochronie praw autorkich zeby sie tutaj znajdywaly a takze prosze o zaprzestanie przetwarzania moich danych osobowych Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych.
Odpowiedz
#8
Tak to wszystko czytam i mimo wszystko Łukasz powinieneś dać ludziom możliwość kasowania ich własnych kont, tudzież postów. Na każdym normalnym forum jest taka możliwość, tylko nie tutaj. A już od dawna jest z tym problem.

Glover edytował 18-04-2015 08:57 ten post ponieważ:

Już dawno temu usunąłem opcję kasowania ze względu na takie osoby jak Patryk, ponieważ jeżeli coś mu się zabierze, to chętnie robi na złość innym.
Mimo wszystko konta użytkowników mogę usunąć bez problemu, natomiast posty napisane przez użytkownika są napisane dobrowolnie będąc częścią serwisu. Usunięcie postów/tematów narusza także punkt regulaminu oraz narusza integralność innych użytkowników. Bo konsekwencje usunięcia tematu wiąże się również z usunięciem postów innych użytkowników, którzy udzielili wypowiedź w w/w tematach.

[Obrazek: b1cb0d56aab3a8bb7b615a1.gif]
Don't f*ck with me baby...
Odpowiedz
#9
Właściciel serwera co najwyżej może skierować sprawę do mnie. Najlepiej będzie jak zgłosisz sprawę odpowiednim władzom.
Pamiętaj że zgodnie z ochroną danych osobowych, usunę tylko Twoje imie, nazwisko, e-mail, zdjęcia i to wszystko Smile
[Obrazek: 6891857435.png]
Odpowiedz
#10
No i jestes w bledzie kazdy post jest moja wlasnoscia a wiec musisz to tez usunac Wink i badz pewien ze to zglosze Smile

GamerPL edytował 24-06-2015 22:00 ten post ponieważ:

Własnością jest twoje konto . Look'nij choć raz do regulaminu Wink

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości