Hosting zapewnia KYLOS

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PVP - Jail
#1

Kto znajduje się w Jail'u? Gracze, którzy zostali zabici, gdy mieli 100+ PK points. Mogą zapłacić Warden'owi (PK Jail, 35 69) 500,000 silvers, aby wyjść z jail'a.Jeśli chcesz odwiedzić Jail'a, gdy masz mniej niż 30 PK Points możesz porozmawiać z Captain Li (Twin City, 512 351), który może przenieść cię do Jail'a za 1,000 silvers.Co można robić w Jail'u

1. Górnictwo: Jeśli twoja kara już się kończy możesz pogadać z Wardenem, który poprosi cię o gold ore, dzięki któremu będziesz mógł wyjść z Jail'a.
2. Luźne PK: Gracze, który są w więzieniu mogą ubijać się nawzajem ile chcą. PK points nie będą dodawane. Gdy padniesz mogą wylecieć ci itemy z plecaka. Gdy się odrodzisz nadal będziesz w Jail'u.Guild War JailGracze, którzy padną na Guild War Map i postanowią się odrodzić za pomocą "revive", zostaną przeniesieni do Guild War Jail. Gracze mogą wyjść z jail'a, po 10 minutach.Reszta zasada jest taka sama jak w zwykłym Jail'u.

Odpowiedz
#2
Z Guild War Jaila wychodzi się co 10 min?

A nie o pełnych i półówkach godzin? (np. 21.00, 21.30, 22.00 itd,)?
Odpowiedz
#3
Też mi się zdaje że po połówkach godzin oraz można do tego jaila trafić tylko podczas guild wara
Odpowiedz
#4
Tak, z GW Jaila można wyjść w godzinach typu : 10:00 10:30 11:00 itd... co do zwykłego Jaila tez jest błąd, nie można już do niego wchodzić normalnie, trzeba być tam wysłanym

Odpowiedz
#5
Do bot jaila nie mozna wchodzic normalnie, a do normalnego kiedy sie chce. Trzeba tylko zaplacic 1k silverow lub 100 :P
Odpowiedz
#6
No właśnie, są trzy różne Jaile - TC Jail, Bot Jail i GW Jail. Rzeczywiście może to się mylić mniej obeznanym graczom, dlatego można krótko opisać każdy z tych typów.

TC Jail - wchodzisz tam za 1000 kasy (NPC Warden) kiedy chcesz (o ile masz PKPts mniej niż 30). Trafiają też tam gracze, którzy zostali zabici na czarnym imieniu. Jeśli zginiesz w tym Jailu mogą ci wypaść z plecaka tylko armor lub potiony (locked armor nie wypadnie).

Bot Jail - wysyła cię tam GM za używanie nielegalnych programów, aby wyjść trzeba zapłacić 2DBs (poprawcie mnie jeśli się mylę).

GW Jail - dostępny tylko w czasie GW, idziesz tam jeśli zginiesz na mapie GW i klikniesz przycisk Revive. Wyjść można gdy minuty są :00 - :05 lub :30 - :35 (w czasie GW) lub w każdej chwili (po GW).

Wszystkie Jaile to mapy PK (nie dostajesz PKPts za zabijanie innych i nie świecisz się po ich zabiciu).
Thanks zawsze mile widziane : )
Odpowiedz
#7
(17-01-2011, 23:18)Cullinan napisał(a):
Bot Jail - wysyła cię tam GM za używanie nielegalnych programów, aby wyjść trzeba zapłacić 2DBs (poprawcie mnie jeśli się mylę).

Pierwsza wizyta kosztuje nas 2db, za drugim razem musimy zapłacić 4, a za trzecim 10. Jeżeli trafimy tam po raz czwarty, to już nie wyjdziemy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości