Hosting zapewnia KYLOS

Ankieta: Które wybieracie
1- Konkurs na najlepszego pomocnika.
2- Konkurs na najlepszy poradnik
3- Konkurs na najlepsze przerysowane zdjęcie
4- Konkurs na najlepszy Banner
5- Loteria
6- Konkurs na najlepszego odnowiciela
7- Stare konkursy/nic z tych rzeczy
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozyjca na nowe kokursy na db
#1
O to moje propozycje:

1- Konkurs na najlepszego pomocnika. - Polegał bo on na tym że osoba która był najbardziej pomocna w danym miesiącu poprzez udzielanie odpowiedzi na różne tematy lub pomocy w ich szukaniu :] A następnie przed końcem miesiąca został by wyznaczone 3-5 osób które by był brane pod uwagę i został by oceniane w ankiecie za najbardziej pomocne:]

2- Konkurs na najlepszy poradnik / Opis Newsa czy Patcha - Polegał bo on na tym że osoba która napisała W DANYM MIESIĄCU najbardziej przydatny poradniki czy też opis newsa/patcha który by pomógł graczom oczywiście pod koniec miesiąca by były brane wszystkie poradniki/newsy/patche z danego miesiąca których kilka by było brane do finału i oceniane poprzez użytkowników i adminów.
Ps: Każdy punkt Administracji 2 punkty a użytkowników 1.

3- Konkurs na najlepsze przerysowane zdjęcie - Polegał by on na tym ze Administracja daje nam zdjęcie np. zdjęcie z conquera czy kogoś zdjęcie i należało by go najlepiej przerysować poprzez painta :] pod koniec miesiąca będą oceniane prace pod względem najlepiej przerysowanego.
By Dr.House and Betrzy

4- Konkurs na najlepszy Banner/zdjęcie promujące - Polegał by on na tym żeby zrobić banner/zdjęcie dla forum i pod koniec miesiąca oddane pracę będą oceniane przez Adminów i użytkowników.

5- Loteria - Czyli "alla" konkurs który by polegał na szczęściu i poprzez program do losowania i osoby zapisane do tego konkursu np. 26 osób zapisanych wyłonić zwycięzce. Osoba losująca nie mogła by otrzymać db.
Oczywiście ten konkurs mógł by być nieuczciwy dlatego poprzez nagranie filmiku z losowania programu o wyznaczonej godzinie został nagrany a następnie wstawiony na jakąś stronę np. YouTube tak aby każdy mógł zobaczyć jaki numer wypadał :] Ps: Każdy uczestnik by miał przypisany numer.

6- Konkurs na najlepszego odnowiciela - Polegał by on na tym że stare działy które są nieaktualne napisać od nowa z nowymi aktualnościami lub tez je poprawić. Oczywiście pod koniec miesiąca były by brane najbardziej odwiedzane, potrzebne i poprawione działy. A następnie brane do finału koło 5 prac i oceniane pod względem wyglądu pracy starej i nowej czy też stylistyki i oceniane przez administracje. Najlepsza osoba dostała by dbs-y a wrazie sprzeciwów brane pod uwagi też opinie większości użytkowników.

7- Stare konkursy/nic z tych rzeczy

To są moje większości propozycje oczywiście możecie też dopisać swoje propozycje. I proszę o opinie na temat tego czy też byście chcieli coś zmienić. :] I proponuje o ustawienie na stronie głównej Reklamy o konkursie i napisanie ich zasad jak go wygrać. I żeby konkursy były zmieniane co miesiąc poprze losowanie i napisanie jaki konkurs jest aktualny :P.
[Obrazek: sinxsygnature.jpg]
Odpowiedz
#2
Problem z konkursami jest na pewno i jest on co raz bardziej widoczny. Myślę, że jeśli mamy możliwość stworzenia takiego konkursu, w którym do wygrania jest te, dla jednych skromne, dla innych dużo warte 5 DB, które swoją drogą kosztuje oficjalnie 40 złotych, to powinniśmy się jakoś bardziej postarać o stworzenie dobrego konkursu. Widziałem, że czasem nie było "Usera miesiąca", ale nie wiem czy otrzymaliśmy wtedy DB Kody i ile ich teraz jest. Co jak co, ale wrzucenie zdjęcia, to słaba forma wysiłku, myślałem, że będzie to przebiegało to w innej formie, niż wrzucenie zdjęcia swojej postaci. Raz na miesiąc mogliby się wysilić. Co do dobrego pomysłu, to musiałbym to na spokojnie przemyśleć, bo oddajemy te DB praktycznie za darmo.

Kiedyś urządziliśmy na starym forum konkurs na Komix o tematyce conquera, może i jest to rowiązaniem, ale trzeba byłoby ustalić zasady w jakiej formie miałby być on wykonany.
Najlepiej niech każdy napisz jaką tematykę by chciał na konkurs, a my po głębszym zastanowieniu wybierzemy coś co w końcu będzie miało sens.
[Obrazek: 53822247]
Odpowiedz
#3
8- kto zaprosi na forum najwięcej aktywnych użytkowników w ciągu miesiąca


Co do punktu drugiego to raczej 2 pkt dla zwykłego użytkownika, 1 dla administracji.
Odpowiedz
#4
UWAGA MOŻNA WYBRAĆ TYLKO 1 OPCJE!!!!
Odpowiedz
#5
Dwójeczka pod warunkiem że zabiorą się za to ogary i się dogadają a nie że będzie 7 tłumaczeń 1 newsa.
Polska bez Konopii.
Moje Postacie
Tro130>War130>Ninj131>War131>Tro131>Monk131>War131>Fire131
Server:Frog Prince

[Obrazek: conquer.png]

Dobry Bit w Uchu działa jak exp potion x500!
Gardzę Botami i ich użytkownikami.(chwilowo nie)
Odpowiedz
#6
3 glosowac na 3
The BEST POLISH FIGHTER!

AND MY IDOL! ANDREW GOLOTA
[Obrazek: gol2j.png]
MORDKA! MORDKA!!
[Obrazek: 9gym9g.gif]         

Odpowiedz
#7
Ja sądzę że najlepsze jest z newsami, bo przecież na to zawsze będzie potrzeba. Tak jak z zakładem pogrzebowym. Mała szansa że się nie będzie miało roboty Big Grin
Fallen Pure Melee Water
Odpowiedz
#8
Czyli zwyczajny powrót do usera miesiąca.
[Obrazek: 53822247]
Odpowiedz
#9
Loteria jest moim zdaniem dobrym pomyslem Wink no ale oczywiscie nie wszyscy powinni wtedy byc w maszynie losujacec , bo to nie uczciwe :P
Element=Light
130-130-140 water-warrior-pirat

POMOGŁEM TO DAJ REPUTACJE Big Grin
+8 czapa 2SDG
+6 neck 2SDG -1 dmg
+8 Rapier 2SDG -3 dmg
+8 Pistol 2SDG
+6 armor 2SDG -3 dmg
+6 Tower 2SGG -1 dmg
+5 fan 2STG -1 dmg
+5 kucyk
+6 buty 2SDG -1 dmg
+6 ring 2SDG -1 dmg
Mirac..Gourd ;D

[Obrazek: sygnaturagraffitigirldl.jpg]
Odpowiedz
#10
Wtedy tylko ci którzy by się zapisali.
[Obrazek: 53822247]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości