Hosting zapewnia KYLOS

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orientalne skille Assassin'ów (Część 2)
#1
Star 
W poprzedniej części poznaliśmy 3 unikalne skille posiadane przez Assassinów. Teraz poznamy 4 kolejne skille! Gotowi? :]

Spirit Focus


Po ukierunkowaniu ich energii w ciągu 5 sekund moc ataku zostanie zwiększona, dzięki czemu najwięksi wrogowie będą mieli z tymże Assassin'em problem ^^ Jeśli zobaczysz pozornie śpiącego Assassin'a w świecie Conquera, nie śmiej się, możesz być jego kolejną ofiarą!

Mortal Wound (Focus + Spirit Mortal Wound będzie Orientalną, główną umiejętnością Assassin'ów w "one-on-one dual") Dzięki swojej szybkości i zwinności, zabójca szybko rzuca nożami w kilka istotnych obszarów zadając poważne obrażenia. Fokus Spirit skill może pomóc zabić przeciwnika w mgnieniu oka, co oznacza że Orientalny Assassin może być przerażającym wrogiem.

[Obrazek: spiritfocusMortalWound.jpeg]

Blistering Wave

Główny skill (AoE) Assassin'a, bardzo przydatny przy czołowych napaściach, magicznie ogrzewane noże są wyrzucane w łuk po czym spalają wszystkie cele stojące na ich drodze.

[Obrazek: BlisteringWave.jpeg]

Dagger Storm


Kolejny, potężny skill Assassin'ów (AoE). Assassin wywołuje deszcz sztyletów i zadaje ciągłe obrażenia każdemu w zasięgu. Jest to szczególnie przydatne w walce grupowej i Guild Wars.

[Obrazek: DaggerStorm.jpeg]

Filmiki o Assassinach ukażą się wkrótce, więc bądź czujny i czekaj na najnowsze informacje!
[Obrazek: b1cb0d56aab3a8bb7b615a1.gif]
Don't f*ck with me baby...
Odpowiedz
 !Sprzedanych murzynów! Glover , Shimek , Rasti , Veritas
#2
A jaka jest różnica w kolorach szat na "PathOfShadow" ? Bo tam nie ma lv jest od razu fixed. Zastanawia mnie to bo większość ma szarą szate niektórzy zielonkawo żółtawa i nawet czarna. Wie ktoś o co chodzi z tym? ;P
Odpowiedz
#3
Lightbulb 
To zależy od ilości BP na tego zielono-żółtego potrzebujesz 200BP
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości