Hosting zapewnia KYLOS

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ninje na botach
#1
Ku*wa ludzie, czy na waszych serwerach większością postaci są ninje używające xp skilla na bocie? To jest przegięcie. Wszystkie mapy są przez nich pozajmowane. Birdy zajęte, FG każda obstawiona, Mistyc Castle zapełnione. Nie da się grać ani expić. Wkurza mnie już to. Czy TQ naprawdę jest takie ślepe? Napisałem do nich w poście, wysłałem im 2 filmiki, oba odrzucili i w końcu usunęli mój temat. Historia była taka, że 1 filmik był słabej jakości i rzekomo nie można było stwierdzić czy faktycznie ci gracze używają bota. Za drugim razem (2 filmik) powiedziałem im, że robię to dla nich i, że mi odpowiadają te boty(do czasu) bo ceny będą niższe.
Ninje zabijają szybciej birdy niż mój archer, który ma je na hita. Oby to nowe cq 3 było bardziej zrównoważone. A jak u was? Czemu nie wyłączą tego skilla, będzie przynajmniej jeden problem z głowy.
Odpowiedz
#2
Przecież to już normalka ;P TQ dobrze o tym wiedzą, ale wg. mnie zgadali się z założycielami botów i mają z nich dodatkowy zarobek. BJ z tego co pamiętam został usunięty i są stosowane tylko bany jednodniowe jako przykrywka. ~To tylko moje zdanie, nic pewnego.
[Obrazek: uaacq]
Pure Ninja - Elements>Light
Odpowiedz
#3
To pomysl co by bylo gdyby tego skila wylaczyli
Odpowiedz
#4
Mam wrażenie że TQ nie interesuje się grą od strony użytkownika. Wygląda na to, że patrzą tylko na stan konta. Póki mają jakieś tam zarobki dla nich jest wszystko w porządku.
Odpowiedz
#5
(22-07-2012, 18:22)Patryk napisał(a): To pomysl co by bylo gdyby tego skila wylaczyli

Wyobrażam sobie to tak, że po wyłączeniu jest tymczasowy chaos, ale z kreatywnością TQ (genialny, over power system Chi) tworzą nowy skill, który zastąpi dotychczasowy.

@~Nexi†!
Nie posądzałbym TQ, aż o taki materializm. Według mnie to oni nie robią z tym nic bo zajęli się CQ 3. Może, ktoś już to powiedział i nie jest to wcale to takie błyskotliwe ale uważam, że nowa gra jest ich odpowiedzią na boty. A CQ 2 pozostawią Botom i Bulkom.
Odpowiedz
#6
Szczerze? To twórcy botów zawsze będą krok przed TQ, ba nawet oni lepiej znają mechanikę tej gry od nich.
[Obrazek: 53822247]
Odpowiedz
 !Sprzedanych murzynów! ocio , Cichorek
#7
Cóż nie powiem ile razy pisałam do supportu o takich jak oni. Można to porównać z Syzyfową pracą. Bez sensu.
[Obrazek: b1cb0d56aab3a8bb7b615a1.gif]
Don't f*ck with me baby...
Odpowiedz
#8
Ano, przecież każdy botter jedzie teraz przez proxy, to maina nie zbanują..
Odpowiedz
#9
Mimo wszystko to i tak wina TQ. Ludzie zawsze farmili watery, warriory, questy itp. Usuneli je pojawiły się ninje, które też farmią. Robią poporstu konkurencje TQ nie sądzę, żeby te wszystkie wydropione itemy szły na własny użytek. TQ sprzedaje bulkom, twórcy botów zarabiają na swoich produkatach, boterzy sprzedają swoje znaleziska i tak zarabia kupa ludzi na jednej grze, a powinna tylko 1.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości