Hosting zapewnia KYLOS

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Auction House -Dom aukcyjny
#1

Auction Center, to nic innego jak po prostu dom aukcyjny, w którym za odpowiednią opłatą możesz wystawić tu swoje przemioty, jak i coś zakupić.


Zakup


Pogadaj z Auction Manager na markecie (311,263) i otwórz interfejs aukcji. Znajdziesz tu informacje o przedmiocie, jego jakości, plusów, a również informacje o właścicielu wystawionego przemiotu. Możesz także szkorzystać z wyszukiwarki, która działa jedynie po wpisaniu właściwej nazwy itemu.

[Obrazek: auction_center01.jpg]

W wyszukiwaniu możesz ustawić: nazwę itemu, lvl, jakość, ilosć socketów, a także plus szukanego itemu. Możesz też ustawić w jakiej walucie ma być szukany item.


[Obrazek: auction_center02.jpg]

Przy wyszukanych itemach pojawią się 2 ceny: górna to najwyższa aktualna ofera, a dolna to cena detaliczna wystawiona przez sprzedawce. Klikając na "Bid" możesz podać proponowaną przez ciebie ofertę, a klikając na "Fixed" od razu kupić item po cenie detalicznej. "Time Left" pokazuje czas pozostały do zakończenia aukcji.

[Obrazek: auction_center03.jpg]

Twoja oferta zostanie pokazana w Bidding Status, a jeśli nie będzie już najwyższa, to obok nie pojawi się "Over". Jeśli aukcja się zakończy, to item zostanie sprzedany za cene najwyższej oferty.

[Obrazek: auction_center04.jpg]

Jeśli wygrasz aukcje lub kupisz item po cenie detalicznej, to możesz go odebrać i Main Manager na Markecie (308,263). Aby odebrać zakupione itemy masz 30 dni, więc lepiej sprawdź swoje Mail Manager, jeśli nie chcesz, aby itemy przepadły.

[Obrazek: auction_center05.jpg]

Sprzedawanie


Przejdź do okienka Auction i przeciągnij do okienka item, który chcesz sprzedać.


[Obrazek: auction_center06.jpg]

Możesz wybrać tylko jedną opcję płatności i wybrać czy jest to cena za jeden item, czy za wszystkie z tego rodzaju, jakie wystawiłeś.

[Obrazek: auction_center07.jpg]

Następnie ustal czas trwania aukcji.

[Obrazek: auction_center08.jpg]

Cena detaliczna musi być większa od tej, od której ma rozpocząć się twoja aukcja.

[Obrazek: auction_center09.jpg]

Po ustawieniu i sprawdzeniu wszystkich parametrów aukcji kliknij "Start Auction", aby wystawić itemy. Status aukcji możesz sprawdzić w okienku interfejsu.

[Obrazek: auction_center10.jpg]

Musisz zapłacić 500 Silver na Margin (rozpoczęcie aukcji). Jeśli anulujesz aukcje stracisz tą kase, a item powróci do twojej skrzynki aukcyjnej.

[Obrazek: auction_center11.jpg]

Jeśli sprzedasz item, to kasa zostanie wysłana do twojej skrzynki aukcyjnej, którą możesz sprawdzić u Mail Manager na Markecie (308,263). Jeśli otrzymasz za przedmiot więcej niż 20 CPs, to od tej sumy zostanie odjętę 5% jako opłata za aukcje. Pamiętaj masz 30 dni na odebranie wszystkiego ze swojej skrzynki.

[Obrazek: auction_center12.jpg]
[Obrazek: 53822247]
Odpowiedz
#2
To to już jest ?
[Obrazek: sinxsygnature.jpg]
Odpowiedz
#3
Z tego co zauważyłem po wypowiedziach na oficjalu, to tak. Już jest. Smile
[Obrazek: 53822247]
Odpowiedz
#4
Chyba jednak jeszcze tego nie ma, bo w markecie na tych współrzędnych nie ma żadnego npc. O domu aukcyjnym czytałem już na stronie cq ponad miesiąc temu, tylko ciekawe, kiedy wreszcie się pojawi :-)
Odpowiedz
 !Sprzedanych murzynów! B3ar
#5
hmm coś takiego było by naprawdę kołem napędowym na wiekszości serverów CO z tego co pamietam to handel w "sklepikach" był śmiechu warty ... jeden sprzedawał przedmiot za 6 CPs drugi obok za 2 ... teraz wątpie aby było tak samo ... ponad to można sobie w jednym miejscu pooglądać itemy które nas interesują Big Grin
[Obrazek: 2691481.gif]
Kliknij na Cheva
No kliknij kur*a !

~!! My Life Style Determines my Death Style !!~
~!! We Ride Together We Die Together !!~


Odpowiedz
#6
AngryAngryAngryAngryAngry KIEDY TO BEDZIE?? :///
Odpowiedz
#7
A mi sie to nie podoba:/ to juz nie bedzie to samo...kiedys chodzilo sie po markecie i szukalo jakis atrakcyjnych itemkow i jakies nubki nie wiedzialy po ile to ii sprzedawaly bardzo tanio.... a teraz? ehh moze teraz bedzie sie szybciej kupowc ale.... wolalbym tak jak jest i bylo kiedys,
PAMIĘTNE CZASY CONQUERA 2005-2008Heart

[Obrazek: 91fc2a8184c6.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości