Conquer Online forum polskie

Pełna wersja: Odzyskannie full infa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Mam taki problem ze robilem konto jakies 4 lata temu nie myslac ze bede grac dlugo wiec, nie pamietam poczty swojej ani zadnych informacji o swoim koncie , jedyne co mam to wszystkie ID z onebip na mojego VIP'a . Jest jakas szansa ze CQ mi pomoze czy nie warto nawet pisac do nich jak myslicie ?

Bebok

Zawsze jest warto
Pisz, szansa jest duża gdy gmowi będzie się chciało coś zrobić.
(03-07-2011, 10:39)Kluska napisał(a): [ -> ]Mam taki problem ze robilem konto jakies 4 lata temu nie myslac ze bede grac dlugo wiec, nie pamietam poczty swojej ani zadnych informacji o swoim koncie , jedyne co mam to wszystkie ID z onebip na mojego VIP'a . Jest jakas szansa ze CQ mi pomoze czy nie warto nawet pisac do nich jak myslicie ?

Jeśli mniej więcej pamiętasz datę kiedy zrobiłeś konto, pamiętasz kilka haseł (najlepiej 3 pierwsze), oraz jakieś chociaż info takie jak Imię, Kod pocztowy, itp., które podałeś przy rejestracji jest duża szansa na odzyskanie bez większych problemów. Chociaż najważniejsze dla nich są chyba te 3 pierwsze hasła, no i jak pokażesz im, że kupowałeś DB Kody, to Twoje szanse rosną... I to dużo... xD

masz rację, Klawisz. Mi się tak udało 3 full info do postaci zdobyć, mając tylko login i 1-2 hasła. :P
Dopisz ze chcesz odzyskac postac bo chcesz kupic DB. Zawsze sie psy skuszą.
No najgorsze jest to ze ja wpisywałem na jana wszystkie informacie , wiecie : dafafafk itd ;/
A teraz nie moge sellnac acc, ani swojego vipa na 3 zrobic bo musze info podac ;/
Jak byś mógł to napisz jeszcze o mojej postaci bo też bym chciał do niej info :P
Z tym juz bedzie ciezej ;D Wiesz bez db kodow itd, no ale znam wszyskie hasla jakie dawałem od poczatku wiec moze to pomoze ;]
mi te podstawowe informacje zapisalo w notattniku w moich dokumentach...chyab ze to nie jest to o czym mysle...

no tak ale, ale wlasciwie wszystko mam zapisane tylko maila tam nie ma chyba Smile
To zapisuje się dopiero jak naciśniesz download po założeniu konta Big Grin
Stron: 1 2