Conquer Online forum polskie

Pełna wersja: Usuwanie moich newsów.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Dzisiaj około godziny 17 przetłumaczyłem newsa którego Patryk za chwilę usunął, nie moja wina, że na officjalu spamują o mount armach. Ja tłumaczę to co jest na oficjalnej stronie Conquera.

Czyżby sabotaż ??

Bebok

Nie cos ty poprostu to jest juz na forum Smile HooT to juz napisal
I tak to jest 2 razy bo ja to w eventach 2 dni przed HooT'em napisałem.
Napisałem w eventach ponieważ jest tak na officjalu i sądze, że wszystko powinno być przetłumaczone jak na officjalu.

Bebok

Ale oni zmienili date a on juz napisal i jest dobrze i nie piszcie 2 razy tego samego bo to nie ma sensu
Najlepiej uzgodnijcie kto w jaki dzień tłumaczy Wink
Powinna byc zasada kto pierwszy ten lepszy lub ten kto lepiej przetlumaczy moderator lub admin powinnien usuwac gorsze lub starsze
Wiedziałem że tak będzie jak będzie więcej niż 1 NewsMan. Destriero ma rację - newsu powinny lecieć do zaakceptowania przez adminów.

Bebok

Tak tez zrobimy ale nie wiem po co nexit pisal wogle tego newsa
Z tego samego powodu co ja - zapewne nie widział, że już zrobiłem. Jak ja bym widział że już jest, ale ze złą datą, to bym tylko dał tam nowego posta z poprawkę. Czyli po głębokiej analizie wychodzi, że to zamieszanie to moja wina Big Grin
Co za problem, jest 2 newsmanow i się dzielą robotą. Tłumaczą newsy na zmiane i po problemie Wink
Stron: 1 2