Conquer Online forum polskie

Pełna wersja: Patch 5502: Weekend Fireworks Event & Shopping Rush
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Miło nam poinformować, że Patch 5502 (Mac - 1016) ukaże się po konserwacji serwera, 16 czerwca.

Weekend Fireworks Event
Od 18 czerwca do 19, można składać odpowiednie materiały żeby zrobić fajerwerki! Wystarczy porozmawiać z Fireworks Master (Twin City 435, 383) aby dowiedzieć się więcej!

Father's Day Shopping Rush(16 czerwca - 23 czerwca)
Dzień Ojca 2011 przypada na 19 czerwca 2011. Conquer Online oficjalnie ogłasza, że rozpocznie się wielki sales promotion, oferując znacznie tańsze ceny Twoich ulubionych itemów. Rare Tigers, Deers, Jade Hare i wiele więcej! Nadszedł czas żeby szukać ofert dla znajomych, albo jeszcze lepiej, dla siebie! Nie trać czasu! Przyjdź i sprawdź co mamy dla Ciebie w sklepie!

Zone Quest
Dwie misje Zone dostępne są obecnie na: Wind Plain , Maple Forest.

Słabsza jakość - Start (tylko PC)
Teraz gracze którzy mają słabszy komputer będą mogli cieszyć się płynniejszym działaniem gry.

Bug fixes
- Naprawiono Small Lottery Tickets [B] których niemożna było uzyć.
- Już nie można wyrzucać rzeczy na Training Ground.
- Inaczej wchodzi się do kopalni. Trzeba odpowiedzieć na dwa pytania poprawnie żeby wejść. Jeśli się nie uda odpowiedzieć na każde pytanie, trzeba czekać godzinę zanim będzie można spróbować jeszcze raz odpowiadać.
Inaczej wchodzi się do kopalni. Trzeba odpowiedzieć na dwa pytania poprawnie żeby wejść. Jeśli się nie uda odpowiedzieć na każde pytanie, trzeba czekać godzinę zanim będzie można spróbować jeszcze raz odpowiadać.

Raczej dojść istotna informacja.
Miałem to powiększyć ? Big Grin
Piszę wszystko tak jak jest na officjalu tylko, że po polsku.
Nie luzik, ja powiększyłem, bo mysle, że teraz wiele osób kopie na botach,a nie wiem jak bot omija to wejście, więc może mieć to jakieś zanczenie. Łap thx'a.
O może ktoś czai o co chodzi z tą grafiką? To Reduction w opcjach ipt?
Ja nie wiem co to odejmuje z grafiki ale jak to włączam to mniej tnie CO.

Bebok

Bot ma jeszcze jakies bledy ale mam nadzieje ze szybko to naprawia Smile wchodzic wchdzoi ale nie zawsze
Oby szybko upa zrobili bo leci ci licencja =D