Conquer Online forum polskie

Pełna wersja: Tq wprowadza nowe lotto.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Od teraz koszt wejścia jednorazowego na loterie to 3 small token za 27 cps. I macie szanse wejścia 2 razy ponownie jeśli się wam nie spodoba nagroda. Każdorazowe takiej wejście bd was kosztować 1 token. To znaczy że masz 3 szanse za każdym razem kiedy chcesz zagrać i bedzie cię to kosztować 45 cps(dostaniesz tylko jedną nagrodę pomijając to ile razy tam wszedłeś).
To dobrze czy źle(?), bo nie zrozumiałem za bardzo xD
Powiem ci sam średnio to rozumiem. Smile TAk pojebanie to napisali że szok.
Mniej więcej wiem o co w tym chodzi bo podobny system jest w Eudemons Online od TQ. Wylosujemy np. meteor tear, nie chcemy tego i płacimy 9CPs za następne losowanie, wybieramy ponownie jakąś skrzynkę i dostajemy nową nagrodę załóżmy expball, znów nie pasuje i znów płacimy 9CPs za następne losowanie i za 3losowaniem zostaje na ta ostatnia nagroda. Trochę pogmatwane ;D
No ale wynika że za 3 razy lotto płacimy 45cps a nie 81. Bo jak ja wygram np. ExpBalla to w dup*e mam te kila setnych procenta i wolę dać 9cps zamiast 27 za kolejne wybranie skrzyni i zgarnięcie +8startowera.
Szkoda tylko że na loterie nie chodzę za kasę (tylko LotteryTickety z TeamPK).
AAA xD no to okej
Co z tego że 45 cps, ale jedną nagrodę możesz tylko wziąść w takim razie-.-
Jesli jest tak jak mowicie to mi sie wydaje ze jesat lepiej bo mniej cps sie traci jak gowna leca ale jak sie wylosuje +1stone pack to bylo rownowartosc jednego wejscia na loterie teraz to bedzie 45 cps mozna zarezzykowac i zaplacic 9 cps ale jest mozliwosc ze za te 59 cps koncowe wylosuje sie 1 lilie to troche nie ciekawie
Cena lotery ticketow spadnie ;/