Conquer Online forum polskie

Pełna wersja: Kopanie CoGenius
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Napiszę wam tu co wykopałem botem CoGenius. Jest w nim opcja /clientless (na twoim komputerze cq jest wyłączone, ale postać dalej jest w grze i bot dalej działa). Bot kosztuje 30zł/miesiąc. Ciekawe ile razy więcej mi się zwróci jakbym kupił DB kody.

Zdobyte cps za itemki:
5x SDG 500
4x SPG 400
8x RGG 800
6x NGG 30
1x SRG 90
inne 10
PermStone 350
Suma: ~2000

Wykopaliska:

Dzień 1:
Czas: 5h
Kopalnia: TC
Ilość Kopaczy: 12

Loot: SDG, kilka met

Dzień 2:
Czas: 10h
Kopalnia: MetZone
Ilość Kopaczy: 5

Loot: SPG, 3x RGG, SDG

Dzień 3:
Ilość Kopaczy: 10

Loot: 2x SPG, RGG, SDG, dragobsoule

Dzień 4/5/6:
Czas: 6-7h na dzien
Ilość Kopaczy: 10

Loot: 2xRGG, SPG, SDG

Dzień 7:
Ilość Kopaczy: 8

Loot: RGG, SRG, 2x +1 stone

Dzień 8,9:
Ilość Kopaczy: 8

Loot: RGG, SDG, PernamentStone

To ja się może dołączę ;p

Tydzień:
PermStone, ok. 15 +1stone, ~70 metscrolli (wykopane + wymienione gemy), SPG, SMG, 3x arm ph2, 2x ring ph3, hat ph3, ok. 10 ref gemów każdego rodzaju.
Chyba cię przegonie Big Grin Ja jak wykopię PermStony to robię Perm wanda i arma dla warka. To sobie pofarmię. A powiedz mi czy ty kopiesz na CoFarmer czy CoGenius?
Ja nie kopię na bocie - chyba mnie nie przegonisz, bo perm arma już mam, cpsy na wanda też już odłożone, więc czekam tylko na Shopping Rush i towarzyszącą temu obniżkę cen na permy Big GrinD
O ile taniej będzie? I na kiedy jest przewidywany?
Tzn. wiesz, ja gram na classicu, to jak permy normalnie chodzą 2-3dbs, tak przy ostatnim shopie ludzie sprzedawali po 300cps. Nawet, gdyby nikt za tyle nie sprzedawał, to w shop rush kosztują one chyba 395cps.
U nas normalnie w ShopMall tyle kosztują. A powiedz mi gdzie warkiem na jakim lvl będziesz expić. Zastanawiam się jeszcze nad zrobieniem dragon soula w kasku.
Mam nadzieję, że kiedyś dorobię się full perm stuffu i od 15lvla będę szedł do FG3 Big GrinDD
Heh, czekam Big Grin Ja ostatnio widziałem chłopa co miał wanda perm +12, ringa +6 i latał za nim pure wat i od 50 lvl na fg siedział. ;D
elderapo
Powiedz mi jak Ty to kopiesz, ilu gorników itd.
Tez chce tyle wykopac co Ty xD
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9