Conquer Online forum polskie

Pełna wersja: Bot Jail
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
jestem w bot jail a jedyny program jakiego używam to multi client to możliwe że za MC mnie posadzili ?
Tak, za każde modyfikowanie plików, ale i to jest dziwne, bo prawdziwi boterzy zapier**** co chwile na botach i bana nie dostają.

Bebok

Dobrze jest jak sie ma zmienne ip
(20-01-2011, 22:18)Veritas napisał(a): [ -> ]Tak, za każde modyfikowanie plików, ale i to jest dziwne, bo prawdziwi boterzy zapier**** co chwile na botach i bana nie dostają.

Dostają...
[*][*][*]

(21-01-2011, 12:30)Patryk napisał(a): [ -> ]Dobrze jest jak sie ma zmienne ip

Taaa logujesz jedną postać odłączasz modem i ci ją wywala... no baaardzo przydatne.

Jedni dostają inni nie. Na Pishu wiara na brodcats pisała już wiele razy o jednym kolesiu, nagrywała niby filmiki a koleś i tak ciągle sobie gra. Nawet nie z jednym tylko z wieloma tak było. Ja nie używam wy*ebane na bot jail.
Cichorek ja nie mówię, że wszystcy, ale pełno takich lata po serwerach.
A wynika to z tego, że zrobienie nin do huntu na ape trwa może z godzinkę - i to godzinkę oglądania pracy bota Big Grin Ale TQ coraz bardziej botterom życie utrudnia, zauważyliście, że już nie można brać merchanta w birth village?
Sory że nie na temat. Ale Cichorek wprowadzasz w błąd bo to jest 1 minuta roboty więcej po wyjściu z Birth village idziesz na market i odrazu dostajesz merhanta.
Tq twierdzi że robi co może ale to nie prawda jakby chcieli to żaden ktoś nie grał by na bocie dłużej niz pare minut.
(21-01-2011, 14:44)Bez!o napisał(a): [ -> ]Sory że nie na temat. Ale Cichorek wprowadzasz w błąd bo to jest 1 minuta roboty więcej po wyjściu z Birth village idziesz na market i odrazu dostajesz merhanta.
Tq twierdzi że robi co może ale to nie prawda jakby chcieli to żaden ktoś nie grał by na bocie dłużej niz pare minut.

I czekasz 7 dni, aż się aktywuje...
A nie 5?
Stron: 1 2