Conquer Online forum polskie

Pełna wersja: Niewidzialny Box w domku ^^
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Opisze wam tutaj, stary aczkolwiek mało znany sposób jak zrobić sobie niewidzialnego Boxa w swoim domku. Dwa wymogi jakie musicie spełniać to posiadanie owego Boxa oraz House 2 lvl. Dodam jeszcze, że nie mam pojęcia czy komuś się to przyda, ale kiedyś jeśli ktoś nie miał 100% zaufania do swojego małżonka/żony w grze to był to dobry sposób, żeby ta osoba nic nie zaje**ła xD

Jest to bardzo proste, wystarczy zamontować Box w mniej więcej tym miejscu, które jest wskazane na obrazku niżej:

[Obrazek: boxrq.jpg]

Na tym zdjęciu Box jest wstawiony, także jak sami widzicie jeśli ktoś nie wie o tym to nie znajdzie tego, można też chować tam lepsze itemki (których nie chcecie locknąć) w razie gdyby ktoś włamał wam się na konto. Hasło u wh nic nie zmieni, ponieważ jeśli ktoś jest na tyle sprytny żeby wje**ć się komuś na konto to z hasłem do wh też nie będzie mieć problemów (są do tego programy).
Heh Dobre! Big Grin
Przyda Się ;P
Na razie nie mam domku i jestem kawalerem ;D ale przyda się w przyszłości. Gorzej będzie jak współmałżonek będzie też wiedział o tym triku... Podziękował.
Ja tam już nie widzę sensu "marrige" kiedyś jak się miało silną żonkę/męża, to jak ktoś zobaczył z kim masz marrige, to od razu respekt itp. itd. teraz już niestety tego nie ma. Osobiście jak się marrige'ować to tylko ze swoją drugą postacią ew. ze znajomym na podanie ręki.
Oczywiście że ze swoją postacią albo ze znajomym. Przecież nie marridżne się z obcym/ą gdy w domku mam pochowane ważne itemy. I w ogóle nie - bo jej nie znam.
Niezłe, na szczęście nie mam żony w grze, więc jestem bezpieczny ^^
A ja już dawno nie miałem on. jakieś kochanki wpadły do mnie do domku z lvl'em 1, bo najważniejszy furniture - Łóżko leżało na swoim miejscu Wink.

Co do pomysłu - pomysłowy ^^.
mówisz, że dzi*ki na 15 lvlach to zmieniasz jak rękawiczki ^^ xD
Rękawiczek tak nie zmieniam jak hot lv 15 Big Grin
Nono, mi się przydało Smile