Conquer Online forum polskie

Pełna wersja: Wakacyjna gra na privie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Siema! szukam ludzi którzy mają w wakacje nadmiar wolnego czasu oraz ochotę zagrać na jakimś privie razem Smile. Servera nie mam jeszcze wybranego dla tego czekam na propozycje najlepiej jakiś normalny bez pr0 koksów z 200+ lvlem Smile. Czekam na propozycje serverów oraz zgłoszenia osób chętnych Smile.
Sądziłem że takie coś będzie się cieszyło większą popularnością Smile. Nikogo nie kręci koksanie w 10 ludzi zgranych :p?

Bebok

Łącz posty a nie tworzysz 1 pod 2 ADMINIE!
Ja mogę zagrać, ale nie mam niczego na oku :P
Chęci by się pewnie znalazły, ale czasu brakuje. Jak coś znajdziecie, na pewno wbiję.
Niech to będzie coś takiego jak global i bez możliwych bugów, bo na wszystkich privach na ktorych dotychczas grałem były bugi z dragon soulami (nie dawały ataku)
shadowco

lastco

coś takiego grałem kiedyś na tych serwerach.

jakie zdanie macie o nich.
Last ma prze-koksów 200+ nie wiem jak wygląda sprawa shadow powiedz Smile
na shadowco podobnie jak na lastco.

tez koksy latają
chyba tak wszędzie jest ale jak macie jakieś propozycje to pisac
Wiesz bardziej chodzi mi o to że na Last były 200 lvle których nie ubijesz nawet. Choć taki team 6-7 archerów dał by radę jednemu Big Grin
na shadow podobnie też koksy lataja i nie ubijesz chyba że znajdziesz jakiś serwer który powstał nie dawno
Stron: 1 2