Conquer Online forum polskie

Pełna wersja: Walko o Honor!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Walka o Honor!

Róg niebawem zabrzmi i bramy zostaną otwarte! Należy wykorzystać ten czas jak najlepiej. By zyskać sławę i honor, musicie być wytrwali i nie zważać na krew i ból. Gracze, czy jesteście gotowi na "The 6th Super Guild War" !?

Jedynym sposobem by udowodnić, że jesteście najlepszą "guild'ią" w świecie Conquer'a jest wzięcie udziału w tej krwawej walce i oczywiście jej wygranie.
To zaszczyt. Aby zdobyć chwalę,cps i dziewczyny(chociaż co do tego ostatniego to nie jestem pewien) trzeba stanąć oko w oko, ząb w ząb i but w but z kumplami z guild'i i pokazać, że zasługujecie na to miano. To zwycięstwo da wam szanse pokazania się jak i wygrania ciekawych nagród.

"The 6th Super Guild War" rozpocznie się w ten weekend. Nie daj się i zostań legendą.Więcej informacji pod tym linkiem:
http://co.91.com/guide/event/2012/super_guild_war.shtml

Co myślicie o następnym "The 6th Super Guild War"?
Czy braliście udział w poprzednim starciu guild'i, jakie były wasze odczucia?
Spotykasz się z dziewczyną w parku, rozmawianiacie, nagle ona zadaje to okropne pytanie: "jak tam twoja guildia w conquerze na Super GW?". Szybko odciągasz jej uwagę chwaląc się że twój clan miał ApeCity przez prawie tydzień, ale ona znowu wraca do osiągnięć guildii, aż w koncu musisz się przyznać. I dupa.
Zazdroszcze full+12 bulkom :/
(31-07-2012, 13:31)szychol napisał(a): [ -> ]Spotykasz się z dziewczyną w parku, rozmawianiacie, nagle ona zadaje to okropne pytanie: "jak tam twoja guildia w conquerze na Super GW?". Szybko odciągasz jej uwagę chwaląc się że twój clan miał ApeCity przez prawie tydzień, ale ona znowu wraca do osiągnięć guildii, aż w koncu musisz się przyznać. I *****.
Zazdroszcze full+12 bulkom :/

xD ! Chciałbyś podrywać laski na +12-tki co? ^^ No chyba nie jest Ci dane. Musisz jechać na ręcznym xD