Conquer Online forum polskie

Pełna wersja: Patch 5579: CP Shower
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
<p>Od 15 marca <span class="tobered">01:00 do 18 marca 01:00</span>, wszyscy gracze powyżej 30 lvl'a będą mogli dostać Bound CPs'y za zabijanie mob&oacute;w w! Nie zapomnij o CP Shower!</p>

<span style="color:#800000;"><strong>Pore&oacute;jny exp dla server&oacute;w Storm &amp; Pishu_EU</strong><br>

<p></span>W sobotę wyszcy gracze server&oacute;w Storm i Pushu_EU będą mieli potr&oacute;jny exp! To wspaniała szansa na podexpienie podczas huncenia Bound CPs'&oacute;w!</p>
<p><span style="color:#800000;"><strong>Ulepszenia</strong></span></p>

<p><a href="http://co.91.com/guide/quests/startower.shtml">Star Tower</a> i <a href="http://co.91.com/guide/quests/heavenfan.shtml">Heaven Fan</a> mogą być zaczęto po rozmowie z <strong>Task Master Chang</strong>, jak r&oacute;wież z <strong>Sugar Tang</strong>.</p>
Ok czyli teraz masz Archa ładujesz moby na full codziennie masz max bound cps na expballe expisz 130+, a później reinka. Albo ładujesz ciągle moby dla cps i bijesz sobie minimum na Duke'a.
Bound CPS ;/?
Jeszcze żeby częściej dropiły xD albo chociaż "pokazywały" sie od razu w plecaku, a nie na glebie Smile No, ale nie ma co narzekać, lepsze coś niż nic.
Milo też z ich strony, ze dadzą exp x3 na Pishu, ale lepiej by było, żeby zajęli się botami, bo ostatnimi czasy nawet na ocean ghostach czy we fg3 nie da się expić tyle się tego "namnożyło"...

Bebok

Ty ja tez boce Smile wiec lepiej zeby sie nimi nie zajeli tylko znajdz sobie inne miejsce do expienia Smile
(15-03-2012, 16:31)Dr House napisał(a): [ -> ]tylko znajdz sobie inne miejsce do expienia Smile
To "wy" znajdźcie inne miejsca do bocenia Smile
A zresztą ;p rano pobrałem frapsa i zacząłem powolutku zgłaszać kogo sie da, jak nie można się tego pozbyć to przynajmniej zmniejszę zarobki Smile

Bebok

Juz cie nie lubie xD
Bardzo dobrze Daro Big Grin
Powinni jeszcze dać do tego dodatkowy event polegający na jak nawięszel liczbie znalezionych botów. I za to powinna być nagroda.
(15-03-2012, 19:08)HooT napisał(a): [ -> ]Bardzo dobrze Daro Big Grin
Powinni jeszcze dać do tego dodatkowy event polegający na jak nawięszel liczbie znalezionych botów. I za to powinna być nagroda.

Popieram bo wygrał bym ten konkurs xD

Bebok

Ja dostane bana w grze a ty tutaj xD
Stron: 1 2