Conquer Online forum polskie

Pełna wersja: Pawlix
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6

Bebok

Chciał bym usunąć pawlixowi wszystkie prawa ponieważ działa na szkodę forum i nic dobrego nie robi wręcz przeciwnie, wchodzi raz na jakiś czas napisze coś głupiego i już go nie ma wiec nie ma sensu tu go trzymać. Dlatego proszę Was o przemyślana decyzje i zagłosowanie na tak albo na nie.
mam takie samo zdanie. nie robi dla forum nic. na userow takze. nie liczy sie ze zdaniem innych on jest "pan i wladca" i juz pomijam wczorajsze przewinienie za ktore nawet nie pottrafi przeprosic, ale sam fakt ze jest jaki jest dla innych i dla forum...
Smutna prawda, ale prawda.
mam takie samo zdanie jak innni. nigdy nie zapomne przedewszystkim ze usunol pol forum, a na dodatek kluci sie z userami

Bebok

Ja Wam mówiłem jaki on jest i teraz on to sam pokazał Smile Myśli ze ma Super Admina to może wszystko i jest nietykalny ale nie wie ze nie wolno innych obrażać i trzeba się liczyć ze zdaniem innych
Też się z wami zgadzam.
Pawlix do domu !
A ja od pół roku czekam na bota, którego pawlix miał napisać "w przyszłym tygodniu".
(30-09-2011, 22:43)Cichorek napisał(a): [ -> ]A ja od pół roku czekam na bota, którego pawlix miał napisać "w przyszłym tygodniu".

a ak BTW porzycz DBSy Big Grin hahaha dobrą masz sygnaturkę :P

(30-09-2011, 23:10)RoZzman napisał(a): [ -> ]
(30-09-2011, 22:43)Cichorek napisał(a): [ -> ]A ja od pół roku czekam na bota, którego pawlix miał napisać "w przyszłym tygodniu".

a ak BTW porzycz DBSy Big Grin hahaha dobrą masz sygnaturkę :P

ja Ci pozycze :P ale jak nie oddasz to masz bana na forum ;DDDDDD
Stron: 1 2 3 4 5 6